امکانات پیام صوتی آوای برتر

 پنل پیام‌صوتی آوای برتر به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمام نیازهای شما را در جذب سریع مشتری و برقراری ارتباطی نتیجه‌بخش با او برآورده کند. در واقع تمام امکانات پیام‌صوتیآوانک در خدمت شما هستند تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید و مانند یک آهن‌ربای قوی مردم را به خود جذب کنید.

امکانات پیام صوتی

امکانات متنوع ارسال پیام صوتی

این مشتری است که سهم کسب‌کار شما را از بازار تعیین می‌کند. او می‌تواند با خرید محصولات شما باعث تداوم حیات‌تان می‌‎شود و یا می‌تواند با خرید از رقیب‌تان شما را از گردونه بازی حذف کند. پنل حرفه‌ای آوا برتر و امکانات بی‌نظیرش برای ارسال پیام‌ صوتی می‌تواند بارانی از مشتری بر سر شما بریزد و اقتصاد شما را شکوفا کند.

پیام صوتی گروهی

تولید شماره

ارسال به بانک شماره

ارسال به بلک لیست

ارسال سریع

دفترچه تلفن

آواتل

آوامپ

OTP رمز یکبار مصرف

استودیو

آواخوان

زمان‌بندی

آواکسل

OCV

ارسال سریالی

نظرسنجی

تماس امن

ارسال هوشمند

وب سرویس

امکانات پیشرفته پیام صوتی

اگر می‌خواهید مانند انفجار یک بمب در حوزه کسب‌وکار خودتان سر‌وصدا به پا کنید و با ارسال پیام صوتی انبوه، مشتریان بی‌شماری را جذب کنید، باید ابزاری را برای مدیریت حرفه‌ای امور و اجرای با کیفیت تبلیغات در اختیار داشته باشید. این ابزار در ابعاد بسیار زیادی به کمک شما می‌آیند تا در نهایت بیشترین نتیجه را از تبلیفات و ارائه خدمات خود دریافت کنید. اما همه‌چیز به اینجا ختم نمی‌شود. تمامی این امکانات به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می‌شود. فقط کافیست وارد پنل کاربری خودتان شوید.

امکانات تکمیلی پیام صوتی

با در اختیار داشتن تمام امکاناتی که در بالا مشاهده کرده‌اید، اکنون مجهز به یک سلاح قدرتمند برای تبلیغات گشترده و جذب مشتری هستید؛ و حالا نوبت معرفی امکانات تکمیلی پیام صوتی رسیده است که توانایی شما را برای سنجش موفقیت خود و نیز بهبود عملکردتان فراهم می‌کند و همجینی شما را در اثر‌گذاری حرفه ‌ای بر محاطب همراهی می‌کند.

نمودار اثربخشی

ارسال 24ساعته

گزارش‌گیری کامل

نمودار وضعیت

لیست وضعیت

گالری اصوات

آوامیکس